Sportovní obuv, oblečení a doplňky Značek
 
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Doprava:
Mezinárodní objednávky využíváme mezinárodní expresní doručování pro všechny mezinárodní deliveries.We je lodní doprava. Za normálních okolností bude produkt dodán tři dny dostal dvě objednávky. Prosím, vyčkejte asi 5-7 dnů od odeslání.

Zrušení:
Chcete-li svou objednávku zrušit, zašlete nám e-mail. 4% storno poplatek. Většina objednávek jsou ode dne doručení usnesení během 1-2 dnů. Poukázky na dodání nemůže být zrušen. Výnos je pravděpodobné, že se vyskytují v výrobní vady, které budou nahrazeny bez nákladů na výrobky klient / opravy. Vrácení položky, pošlete nám e-mail říci proč. A dát mu pokyny. Výrobek musí být vrácen do 7 dnů po obdržení - nenošené a musí obsahovat všechny originální balení a etiket. Jsme nezvyšovat / 20% nákladů původního způsobu platby za zpracování úvěru. Veškeré náklady na dopravu spojené s návratem majetku je odpovědností spotřebitele.

Exchange:
Chcete-li změnit produkt, zašlete nám e-mail říci proč. A dát mu pokyny. Zboží lze vyměnit budou moci přijímat od data do 7 dnů, pokud používají i se všemi originálním balení a označování původního stavu. V případě výměnného programu, ujistěte se, že jméno, adresa, telefonní číslo a popis vaší jasně uvedeno. A výměna zboží, veškeré náklady na dopravu spojené s odpovědností spotřebitele.

Back
Copyright @2019 www.pomocsukolem.cz.Sportovní obuv, oblečení a doplňky Značek